آموزش يكي از مؤثرترين عوامل در تغيير رفتار و روز آمد كردن مهارت، توسعه تخصص و یکی از بزرگترین سرمايه‌های انسانی است. در بسياری از كشورهای پيشرفته ميزان مهارت و دانش به روز شهروندان آن، نقطه قوت آنها محسوب مي‍شود. از اين رو هزينه‌ کردن در حوزه آموزش همواره به عنوان يك سرمايه گذاری مفيد و مؤثر تلقی مي‍گردد.

   علاوه بر آموزش‍های عالی مقطع‌‍دار كه از طريق دانشگاه‍ها و مراكز رسمی دولتی و يا غيردولتی ارائه مي‍گردد، آموزش‍های كوتاه مدت بدو خدمت و يا حين خدمت كه منجر به كسب دانش، مهارت و افزايش كارايی در افراد مي‍شود، نقش بسزايی در توسعه كمی و كيفی توليد و موفقيت سازمانی و تشكيلاتی خواهد داشت. لذا شناسايی جوامع هدف، تعريف دوره‌های آموزشی كاربردی و اشتغال‌محور، تدوين برنامه‌ها و دوره ‌های آموزشی مطلوب، استفاده از اساتيد متخصص و مجرب مي‍تواند از نقطه نظر كارايی و اشتغال‍زايی، دوره‌های آموزشی كوتاه‌‍مدت را از بسياری دوره‌‍ های بلندمدت سودمندتر نمايد.

   شایان ذکر است مؤسسه نیک آفرین ایرانیان فقط در اصفهان فعالیت دارد و در شهرستان های دیگر فاقد نمایندگی است. در ضمن کارگاه های آموزشی این موسسه با ارائه گواهی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

درباره

موسسه آموزشی پژوهشی نیک آفرین زیر نظر دکترمحمد دردشتی نیا اقدام به فعالیت نموده و اماده ارائه خدمات خود به دانش پژوهان گرامی می باشد . این موسسه با بهره گیری از جدیدترین متد های آموزشی و بهره گیری از جدیدترین اساتید و کلاس های عملی توانسته بهترین کیفیت را به دانش پژوهان خود ارائه دهد